Pojištění psů

Pojištění psů pro případ nemoci či úrazu včetně možnosti připojištění odpovědnosti za škodu způsobenou Vaším psem s platností i v jiných evropských zemích.

Bezpečí pro psa i jeho majitele

Pojištění psů přináší jistotu proplacení výdajů v případě veterinárního ošetření nemocného nebo zraněného domácího mazlíčka. Vyplatí se mít sjednáno také pojištění odpovědnosti za škody způsobené psem.

Pojistitelná rizika

Základem pojištění psů je pojištění veterinární péče. Toto pojištění oceníte v případě léčby nemocí nebo nezbytného zákroku po úrazu. Sjednat si můžete také pojištění úhynu a pojištění odpovědnosti za škody. 

Porovnání nabídek 3 pojišťoven

Kalkulačka pojištění nabízí rychlé srovnání nabídek pojištění psa od České pojišťovny, České podnikatelské pojišťovny a Slavia pojišťovny. Pojištění se liší rozsahem pojistného krytí, limity plnění i cenou. 

Jednoduše online

Pojištění psa si sjednátejednoduše online. Do kalkulačky pojištění zadáte pohlaví psa, jeho věk, váhu dospělého plemene a místo pojištění (ČR, Evropa). Musíte také uvést, jestli se účastní soutěží a závodů.  

Jak pojistit psa online?

Pojištění psa si sjednáte jednoduše a rychle online. V kalkulačce pojištění domácích mazlíčků stačí vyplnit pohlaví psa, jeho věk, váhu v dospělosti a místo pojištění (ČR, Evropa). Pro výběr správného pojištění je nutné uvést, jestli se pes účastní soutěží a závodů. Doporučujeme sjednat si také pojištění odpovědnosti za škody z držby psa.

Po odeslání základních informací hned uvidíte nabídky pojištění, které nejlépe vyhovují Vašemu zadání. Pro snazší orientaci jsou nabídky pojištění seřazeny podle ceny vzestupně. U vybraných variant můžete porovnávat limity plnění pro jednotlivé pojistné události (úraz, nemoc, škoda na zdraví, věcech a finanční škody) a výši Vaší spoluúčasti v případě pojistné události. Pro sjednání vybraného pojištění stačí stisknout tlačítko UZAVŘÍT.

V dalším kroku doplníte informace o majiteli a uvedete místo chovu psa, plemeno, datum narození, číslo evidenční známky, čipu nebo tetování, případně i účel chovu a další informace vyžadované konkrétní pojišťovnou. Po rekapitulaci zadaných informací stačí dokončit objednávku pojištění.

Na pojištění psů spolupracujeme

Česká podnikatelská pojišťovnaSlavia pojišťovna

Blog o pojištění psů

Cestujete se psem do zahraničí? Nezapomeňte na pas, čip a očkování

Cestujete se psem do zahraničí? Nezapomeňte na pas, čip a očkování

19.11.2018

V rámci Evropské unie můžete cestovat se psem, který je označen mikročipem, má platné očkování proti vzteklině a pas. Při prvním očkování proti vzteklině můžete vyrazit do zahraničí nejdříve 22. den od očkování.

Pojištění domácího mazlíčka ušetří spoustu starostí

Pojištění domácího mazlíčka ušetří spoustu starostí

7.8.2016

Úraz, nemoc nebo poškození cizí věci při dovádění na návštěvě. To jsou všechno důvody, pro které se vyplatí pořídit si pojištění pro domácího mazlíčka.

Na co nezapomenout při cestě do zahraničí se psem

Na co nezapomenout při cestě do zahraničí se psem

30.10.2017

Někteří majitelé psů se bez svých čtyřnohých společníků nehnou na krok. A nechtějí se rozloučit ani během prázdninových cest.

Vtipné hlášky a perličky, které pobavily operátory klientské linky ČPP

Vtipné hlášky a perličky, které pobavily operátory klientské linky ČPP

20.11.2018

Mnohdy se operátoři klientského centra setkávají se skutečně neobvyklými historkami, nad kterými nelze jinak než se pousmát.

Klienti e-Finance získají náhradní vozidlo zdarma

Klienti e-Finance získají náhradní vozidlo zdarma

24.6.2014

Společnost e-Finance, a. s. nabízí svým klientům bezplatné zapůjčení náhradního vozidla v případě dopravní nehody. Podmínkou je dodržení pojistných podmínek a akceptace doby pronájmu pojišťovnou.

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Pošli známému